Home / Newsletter Turkish

Bir yıl boyunca güneş enerjisi

Güneş enerjisi, rüzgar enerjisine kıyasla çok sabittir. Örneğin, rüzgar enerjisi için yıllık verim ortalamadan %30'a kadar farklılık gösterebilirken, güneş enerjisi için sapmalar yıldan yıla sadece %5'tir. Bununla birlikte, verimlerin çoğunun güneşli aylarda elde edildiği anlaşılmalıdır (Almanya için grafiğe bakınız). Ancak, dışarıda hava aydınlanır aydınlanmaz güneşten elektrik üretildiği de bir gerçektir. Gri bir gün ya da kış olması fark etmez. Güneşli günlerde sadece biraz daha fazladır ve yaz aylarında dışarısı daha uzun süre aydınlıktır. Ancak sonuçta, bir Mister Balcony Full Paketi yılda ortalama 400 kWh güneş elektriği üretir. Yıllar geçtikçe. Yıllardır.


İçeriden ipuçları

Mister Balcony güneş sistemleri çoğu durumda mantıklıdır. Bununla birlikte, bir veya iki Tam Paketin özellikle değerli olduğu özel takımyıldızlar vardır.

Ev Sahipleri

Şebekeye 2012'den önce bağlanan ve kWh başına 40 sentin üzerinde tarife garantisi alan güneş enerjisi sistemleri. Bu sistemler tamamen beslenir. Onları öz tüketime dönüştürek çok fazla çaba gerektirecektir. Bu durumda, Mister Balcony güneş modüllerinin kullanımı çok mantıklıdır. 1. Öz tüketim %20'den fazla oranda karşılanabilir. 2. Genellikle balkonda, terasta veya sadece bahçede bunları kurmak için yer vardır. 3. Ek sistem için herhangi bir usta veya izin gerekmez.


Prefactory garajlar

Prefabrik garajlar, yani betondan yapılmış düz çatılı garajlar, joint anlamda genellikle uygun değildir. Birincisi, çatıda fazla alan sunmuyorlar, bu da bir tüccarın taşınmasını zorlaştırıyor. Ayrıca, genellikle bitüm (katranlı kağıt) ile çatılıdırlar. Bunlar ucuz olmalarına rağmen, sızdırdıkları için tekrar tekrar değiştirilmeleri gerekir. Bu koşullar genellikle geleneksel güneş enerjisi sistemlerinin sonu anlamına gelir, çünkü bunlar sıkıca sabitlenmiş ve kablolanmıştır ve bu nedenle maliyet-fayda oranında düşük performans gösterirler. Mister Balcony yükseltme sistemi ile bu durum değişir. Modeler dakikalar içinde kurulur ve prize bağlanır. Sökulebilir (katranlı kağıdı değiştirmek için) ve aynı hızla yeniden monte edilebilirler. Bir ustaya ihtiyaç duymadan.


Batıya bakan balcony

Batı cepheli balkonlar özellikle ilgi çekicidir. Bir yandan, "güneşin batışını izleyebildikleri" ve böylece sakinlere sadece güzel akşam saatleri sunmakla kalmayıp, aynı zamanda güneşin gökyü Zünde daha alçakta olmasıyla da ilişkilendirildikleri için. Mister Balcony güneş modülleri balcony korkuluğuna dik olarak monte edildiğinden, güneş ışığının daha iyi bir geliş açısıyla vurduğu saatlerde daha yüksek bir elektrik verimi elde edilir. Bu durum, çoğu ailenin bu dönemde daha yüksek bir elektrik tüketimine sahip olduğu gerçeğiyle de örtüşmektedir. İnsanlar eve gelir, yemek yapar, yıkanır ve duş alır. Tüm bunlar, kişinin kendi balkonundan doğrudan güneş elektriği tüketmesini sağlar.


Şimdi ön sipariş verin

Mister balcony paketinizi 2023 için şimdi güvence altına alabilirsiniz. Hazırlıklar tüm hızıyla devam ediyor. Üretim muazzam ölçüde genişletiliyor. Öyle ki, daha büyük bir parti şimdiden üretilecek ve ilk çeyrekte teslim edilecek. Şimdi sipariş verirseniz, aşağıdaki avantajlara sahip olacaksınız:

  • Nakliye ücreti yok
  • Enflasyona karşı koruma (bugünku fiyat dondurulmuştur)

Promosyon 30 Eylül 2022 tarihine kadar devam edecektir.


Yönlendirme programı

Kişisel indirim kodu ile Mister Balcony'u arkadaşlarınıza tavsiye edin ve mağazamızda sadakat puanı kazanın!


Uluslararası muşteriler

Dünya çapındaki talep karşısında şaşkına döndük. Uluslararası genişlememiz başlangıçta planlanandan daha erken gerçekleşecek. İlgilenen tüm tarafların kayıt yaptırmasını rica ediyoruz. Ülkenize gönderilir gönderilmez, ilk öğrenen siz olacaksınız ve ilk Mister Balcony kullanıcılarından biri olma fırsatına sahip olacaksınız. Bunun mümkün olan en kısa sürede gerçekleşmesi için elimizden geleni yapıyoruz.


Uluslararası distributors

Birçok ülkeden çok sayıda distribütörün yoğun ilgisinden memnuniyet duyuyoruz. Potansiyel ortaklıkları ve görüşmeleri yürütebilmek için kayıt ve kısa bir motivasyon mektubu istiyoruz.